O nás

Adineo je firma působící na trhu informačních a komunikačních technologií od roku 2005. Adineo se zabývá zejména kompletním klientským servisem od prvotních konzultací a poradenství, přes návrh a tvorbu webových stránek, až po kompletní správu webu a dalších služeb.

Vize společnosti

Navrhujeme a realizujeme uspořádání počítačových systémů tak, aby se naši klienti mohli plně věnovat svému podnikání s maximální podporou prostředků IT.
Proměňujeme dostupná data v zásadní informace, které ve správný čas umožní rozhodnutí, přinášející požadované výsledky.
Naše smysluplná řešení, za která se hrdě stavíme, jsou pro naše klienty vždy přínosem.

Certifikace ISO

Naší prioritou je důraz na vysoký standard poskytovaných služeb a vlídný přístup k zákazníkovi. I proto stále pracujeme na zlepšování kvality dodávaných služeb, zvyšování kvalifikace našeho týmu a standardů podnikových procesů. Kvalitu našich schopností dokazují mimo jiné i certifikáty dle norem ISO, které jsme získali.

  • Systém managementu kvality dle normy ISO 9001:2008
    • principy řízení dokumentace, lidských zdrojů, komunikace se
  • Management IT služeb dle ISO 20000-1:2006
    • principy identifikace procesů podporujících kvalitní poskytování IT služeb, princip interních auditů pro získání zpětné vazby a porovnávání úrovně IT služeb pro definici cíle zlepšování vlastních aktivit
  • Systém bezpečnosti informací dle ISO 27001:2006
    • řízení bezpečnosti důvěrných informací zahrnující zaměstnance, procesy, IT systémy a strategie firmy s cílem minimalizovat hrozby zneužití důvěrných informací

Kontaktujte nás